Kuidas jälgida Sheini taotlust posti teel

Kuidas jälgida Sheini taotlust Mail

Kui tegite Sheinis ostu ja soovite oma tellimust saada, on oluline teada, kuidas seda posti teel jälgida. Selles artiklis näitame teile samm -sammult, kuidas seda teha.

1. samm: pääsege Sheini veebisaidile

Alustamiseks külastage Sheini ametlikku veebisaiti teie eelistatavalt brauseris. Veenduge, et olete oma kontole sisse logitud.

2. samm: leidke jaotis “Minu tellimused”

Otsige saidi peamenüüs jaotist “Minu tellimused” või midagi sarnast. Üldiselt asub see valik lehe paremas ülanurgas.

3. samm: leidke järjekord, mida soovite jälgida

jaotises “Minu tellimused” leiate loendi kõigist Sheinis tehtud taotlustest. Leidke järjekord, mida soovite jälgida, ja klõpsake sellel.

4. samm: leidke jälgimiskood

tellimislehe avamisel leiate selle kohta palju teavet. Otsige jälgimiskoodi, mis on tavaliselt esile tõstetud paksus või konkreetses osas.

5. samm: pääsege juurde postkontori veebisaidile

Nüüd, kui teil on jälgimiskood käes, minge oma riigi postkontori veebisaidile. Kodulehel leiate võimaluse tellimuste jälgimiseks.

6. samm: sisestage jälgimiskood

Tellimuse jälgimise suvandi piires näete jälgimiskoodi sisestamiseks välja. Sisestage Sheini lehele saadud kood ja klõpsake nuppu “Otsi” või “pala”.

7. samm: järgige oma tellimuse olekut

Klõpsates “Otsi” või “jälgimine”, suunatakse teid lehele, kus on teave oma tellimuse oleku kohta. Seal näete, kus see on ja millal see kohale toimetatakse.

Oluline on meeles pidada, et tarneaeg võib varieeruda sõltuvalt teie asukohast ja valitud saatmismeetodist. Kui teil on jälgimisega seotud küsimusi või probleeme, võtke ühendust Sheini tugi.

Loodame, et see juhend oli kasulik teie Sheini tellimuse jälgimiseks posti teel. Nüüd oodake lihtsalt kohaletoimetamist ja nautige oma oste!

Scroll to Top