Kuidas fifa 22 jalgratta lüüa

Kuidas lüüa jalgrattaga FIFA 22

Kui olete jalgpalli- ja videomängude fänn, olete kindlasti unistanud jalgrattavärava löömisest FIFA 22. See on jalgpalli üks silmapaistvamaid ja põnevamaid käike ning selle mängu reprodutseerimine võib olla hämmastav kogemus. Selles artiklis õpetame teile samm -sammult FIFA 22 -le jalgrattavärava ja oma sõpradele muljet avaldama. Tule!

1. samm: valige õige mängija

Enne jalgrattavärava löömist on oluline valida õige mängija. Kõigil mängijatel pole selle käigu läbiviimiseks vajalikku oskusi ja tehnikat. Otsige mängijaid, kellel on hea stuntstatistika ja viimistlus, kuna nad jõuavad tõenäolisemalt jalgratta eesmärgile.

2. samm: positsiooni õigesti

Jalgratta eesmärgi saavutamiseks on oluline end piirkonnas õigesti paigutada. Olge teadlik palli trajektoorist ja asetage ennast eesmärgi saavutamiseks. See võimaldab teil jalgratast hõlpsamini ja täpsemalt esitada.

3. samm: käivitage jalgratas

Nüüd on aeg jalgratast esineda. Selleks vajutage nuppu Kick (tavaliselt “B” või “Circle”, sõltuvalt konsoolist) ja samal ajal vajutage nuppu Pass (tavaliselt nuppu “A” või “X”). See põhjustab mängija jalgratta eesmärgi poole.

4. samm: reguleerige löögi suunda ja jõud

FIFA 22 jalgrattavärava skoorimiseks on oluline kohandada löögi suunda ja tugevust. Kasutage õiget analoogi, et suunata löök eesmärgile ja reguleerida jõudu, vajutades nuppu enam -vähem intensiivselt. Ärge unustage kaaluda väravavahi positsiooni ja kaugust eesmärgist.

5. samm: tähistage eesmärki

Kui lööte jalgrattavärava, on aeg tähistada! FIFA 22 -s on mängijatele saadaval mitu pidustust. Valige oma lemmik ja nautige hetke.

Nüüd, kui teate, kuidas FIFA 22 -s jalgratta eesmärki teha, on aeg harjutada ja oma oskusi parandada. Pidage meeles, et see on keeruline käik, nii et ärge heidutage seda, kui te ei saa seda õigesti. Pühendumise ja väljaõppe abil saate mängus lüüa hämmastavaid jalgrattaväravaid. Lõbutsege!

Scroll to Top