Kuidas ehteid kergendada

Kuidas ehteid kergendada: näpunäited ja nipid, et muuta need uuesti eredaks

Kui olete ehete fänn, siis teate, kuidas nad saavad ilme täiendada ja stiili lisada. Aja jooksul on tavaline, et need tükid kaotavad oma sära ja on läbipaistmatud. Kuid ärge muretsege, selles artiklis õpetame teile, kuidas ehteid lihtsalt ja tõhusalt kergendada.

1. Kerge seebi ja veega puhastamine

Üks lihtsamaid viise ehete kergendamiseks on mahe seepi ja vee kasutamine. Segage lihtsalt paar tilka seepi anumas sooja veega ja sukelduge tükid paar minutit. Seejärel hõõruge pehme harjase pintsliga õrnalt ja loputage hästi. See tehnika sobib ideaalselt kergete mustuse ja tootejääkide eemaldamiseks.

2. Söögisooda ja sidrun

Söögisooda ja sidrun on ehete puhastamisel võimsad koostisosad. Tehke kaust söögisooda ja sidrunimahlaga ning kandke tükkidele õrnalt hõõrudes. Las see käitub mõni minut ja loputage hästi. See kombinatsioon aitab plekke eemaldada ja ehetele läikida.

3. Valge äädikas

Valge äädikas on ka ehete kergendamisel liitlane. Sukelduge tükid vaid valgeks äädikalahuseks ja sooja vette mõneks minutiks. Seejärel hõõruge pehme harjase pintsliga õrnalt ja loputage hästi. Äädikas aitab eemaldada tooteplekid ja jäägid, jättes kõige säravamaid ehteid.

4. Hambapasta

Hambapasta võib ehte valgustamisel olla suurepärane liitlane. Kandke pehmele hambaharjale väike kogus hambapastat ja hõõruge tükkidele õrnalt. Loputage hästi ja kuivage puhta lapiga. Hambapasta aitab mustuse eemaldada ja ehtele lähte tagasi viia.

5. Vältige kontakti kemikaalidega

Ehete hoidmiseks alati eredaks, on oluline vältida kontakti kemikaalidega nagu parfüümid, kreemid ja puhastusvahendid. Need tooted võivad tükke kahjustada ja muuta need läbipaistmatuks. Lisaks on soovitatav ehteid säilitada sobivates kohtades, näiteks kastides või üksikutes kottides, et vältida nendevahelist hõõrdumist.

Neid lihtsaid näpunäiteid saate ehteid kergendada ja muuta need uuesti eredaks. Ärge unustage alati lugeda iga tüki konkreetseid hooldusjuhiseid ja pidage vajadusel ühendust spetsialiseeritud spetsialiseerumisega. Väikese hoolduse ja hooldusega on teie ehted alati pimestav!

Scroll to Top