Kuidas eemaldada kollane valgetest tossudest

Kuidas kollast valgetest tossudest eemaldada

Paari valgete tossude omamine on suurepärane, kuna see sobib igale rõivastusele ja annab ilmele stiili. Aja jooksul on aga tavaline, et valged tossud hakkavad kollakaks muutuma, mis võib olla üsna pettumust valmistav. Kuid ärge muretsege, õpetame selles artiklis mõned lollikindlad näpunäited, et kollane oma valgetest tossudest välja saada ja see uuesti uueks jätta.

1. Kasutage vesinikperoksiidi

vesinikperoksiid on suurepärane liitlane kollakate laikude eemaldamisel. Selle kasutamiseks segage anumas üks supilusikatäis vesinikperoksiidi supilusikatäis veega. Seejärel kandke riide või hambaharja abil segu tennise kollakatele aladele. Las see käitub mõni minut ja loputage seejärel puhta veega. Vajadusel korrake protsessi.

2. Naatriumi ja valge äädika vesinikkarbonaat

Veel üks tõhus võimalus on kasutada söögisooda ja valge äädikaga valmistatud kausta. Selleks segage üks supilusikatäis söögisoodat supilusikatäis valge äädikaga ühtlaseks. Kandke kaust tennise kollakatele aladele ja laske sellel tegutseda umbes 30 minutit. Seejärel hõõruge õrnalt pintsliga ja loputage puhta veega.

3. Sidrun ja päike

Sidrun on tuntud oma loomulike valgendamise omaduste poolest. Selle tehnika kasutamiseks lõigake sidrun pooleks ja pigistage mahl tennise kollakatele aladele. Seejärel laske tennisel päikese käes kuivada. Päike aitab sidruni valgendamise efekti tugevdada. Pärast kuivamisaega peske tennist tavaliselt.

4. Seebipulber ja pleegitaja

See tehnika on agressiivsem ja seda tuleks hoolikalt kasutada. Segage üks supilusikatäis seebipulbrit mahutis supilusikatäis pleegitajaga. Kandke segu tossude kollakatele aladele ja hõõruge õrnalt pintsliga. Las see käitub mõni minut ja loputage hästi puhta veega. Pese tennist kindlasti pärast protsessi, et Bleachist jäägid eemaldada.

5. Pese pesumasin

Kui varasemad tehnikad ei tööta, võite proovida pesumasinas tossusid pesta. Enne tossude masinale panemist eemaldage kingapaelad ja sisetallad. Asetage tossud padjapüüri või pesukoti sisse, et seda protsessi ajal kaitsta. Kasutage valitud pulbriseepi ja peske õrnas tsüklis. Pärast pesemist laske tennisel loomulikult kuivada, vältides otsest kokkupuudet päikese käes.

Nende näpunäidetega saate kollase oma valgetest tossudest välja ja muuta see uuesti välja. Pidage alati meeles, et järgige iga tehnika juhiseid ja proovige neid enne kogu pinna kasutamist väikeses tennise piirkonnas. See väldib teie kingade soovimatut kahju. Pange see nüüd lihtsalt ellu ja nautige oma veatuid valgeid tossusid!

Scroll to Top