Kuidas draminit koerale

Kuidas draminit koerale

Kui otsite teavet koerte tühjendamise kohta, on oluline meeles pidada, et ainult veterinaararst võib näidata õiget annust ja kui see ravim sobib teie lemmiklooma jaoks. Mis tahes ravimite kasutamine ilma professionaalse juhendamiseta võib olla teie lemmiklooma tervisele ohtlik.

Mis on dramin?

Dramin on andergiline ja antiemeetiline ravim, see tähendab, et seda kasutatakse allergia raviks ning iivelduse ja oksendamise ennetamiseks. See sisaldab dimenhüdrinum ainet, mis toimib kesknärvisüsteemis, blokeerides haigete sümptomite eest vastutavad retseptorid.

Posoloogia ja haldusvorm

Posoloogia ja dramin koerte manustamiseks peaks olema määratud veterinaararsti poolt, võttes arvesse looma kaalu, vanust ja tervislikku seisundit. Tavaliselt manustatakse ravimit tablettide kujul, kuid seda võib leida ka vedela kujul.

Oluline on märkida, et loomade isemeditsiin on ohtlik ja võib põhjustada teie lemmiklooma tervisele tõsist kahju. Enne ravimite haldamist pöörduge alati veterinaararsti poole.

Alternatiivid dramin

On ka muid ravimivalikuid, mida saab kasutada koerte haiguste ja oksendamise raviks, näiteks metoklopramiid ja Wavenseron. Jällegi saab teie lemmiklooma jaoks kõige sobivamat ravimit näidata ainult üks veterinaararst.

Koerte ravimite manustamisel

Oma koera ravimite manustamisel on oluline järgida mõnda juhist:

 • Enne ravimite haldamist nõu pidage alati veterinaararstiga;
 • Järgige nõuetekohaselt veterinaararsti tähistatud manustamisvormi ja vormi;
 • Jälgige oma koera käitumist hoolikalt pärast ravimi manustamist;
 • Mis tahes kahjuliku reaktsiooni korral peatab see ravimi kasutamise ja võtab ühendust veterinaararstiga;
 • Hoidke kõik ravimid oma koera käeulatuses, turvalises kohas ja kaugel laste käeulatusest.
 • Järeldus

  Ravimite kasutamine loomadel peaks alati olema orienteeritud loomaarsti poolt. Ärge kunagi manustage oma koerale mingit ravimit ilma korraliku professionaalse juhendamiseta. Dramin võib näidata, et koertel raviks haigus ja oksendamine, kuid õige annuse saab kindlaks teha ainult veterinaararst ja kui see ravim sobib teie lemmiklooma jaoks.

  Pidage alati meeles oma lemmiklooma heaolu ja tervist tähtsuse järjekorda, otsides veterinaarjuhiseid kõigis olukordades.

  Scroll to Top