Kuidas digitaaltelevisiooni käsitsi häälestada

Kuidas digitaaltelevisioonil käsitsi häälestada

Kui näete vaeva oma digitaaltelevisiooni salvestamiseks, ärge muretsege! Selles artiklis õpetame teile samm -sammult seda viisi käsitsi tegemiseks.

1. samm: kontrollige signaali kättesaadavust

Enne häälestamisprotsessi algust on oluline kontrollida, kas kirje on teie piirkonnas saadaval. Selle jaoks võite tutvuda jaama ametliku veebisaidiga või pöörduda oma teleri tehnilise toe poole.

2. samm: pääsege juurde oma telesaadete menüüsse

Kanalite käsitsi häälestamiseks peate pääsema oma teleseadete menüüsse. Üldiselt on see suvand saadaval kaugjuhtimispuldil koos käigu ikooni või lülitiga.

3. samm: valige kanaliotsingu suvand

Otsige menüüs Seaded Channel otsinguvalikut või häälestamist. See valik võib erineda vastavalt teie teleri kaubamärgile ja mudelile, kuid asub tavaliselt jaotises Image ja Sound Seaded.

4. samm: valige käsitsi otsinguvalik

Juurdepääs kanaliotsingu valikule on teil võimalus valida automaatse otsingu või käsitsi otsingu vahel. Valige vajaliku teabe sisestamiseks manuaalne otsinguvalik.

5. samm: sisestage sagedus- ja kanali teave

Nüüd peate sisestama kirjesageduse ja kanali teabe. Selle teabe leiate jaama ametlikust veebisaidilt või Interneti -otsingutest. Nõuetekohase häälestamise tagamiseks sisestage kindlasti õiged andmed.

6. samm: salvestage muudatused ja otsing

Pärast õige teabe sisestamist salvestage muudatused ja alustage kanalite otsimist. Oodake protsessi lõpuleviimist ja veenduge, et rekord on teie kanaliloendis saadaval.

7. samm: reguleerige signaali asukohta ja kvaliteeti

Pärast häälestamist peate võib -olla kohandama signaali asukohta ja kvaliteeti, et saada parim pilt ja heli. Need suvandid on saadaval ka teie teleseadete menüüs.

Nüüd, kui teate, kuidas digitaaltelevisioonil käsitsi salvestada, kasutage võimalust vaadata oma lemmiksaateid ja jääda jaama pakutavate uusimate uudiste ja meelelahutuse tippu.

Scroll to Top