Kuidas arvutada mobiiltelefoni kalkulaatoris protsenti

Kuidas arvutada mobiiltelefoni kalkulaatoris protsenti

Kas teadsite, et teie mobiiltelefoni kalkulaator aitab teil protsente kiiresti ja hõlpsalt arvutada? Selles ajaveebis õpetame teile, kuidas seda teha, kasutades teie seadme kalkulaatoris saadaolevaid ressursse.

1. samm: avage kalkulaator

Esiteks avage oma telefonist kalkulaator. Tavaliselt asub see avaekraanil või rakenduse kaustal.

2. samm: sisestage algväärtus

Väärtuse protsendi arvutamiseks peate sisestama kalkulaatori algväärtuse. Näiteks kui soovite arvutada 10% 200 -st, tüüp “200” kalkulaatoris.

3. samm: lisage sümbol protsentides

Pärast algväärtuse sisestamist lisage kalkulaatorile protsentuaalne sümbol (“%”). See näitab, et soovite arvutada protsendi.

4. samm: sisestage soovitud protsent

Sisestage nüüd protsent, mida soovite arvutada. Näiteks kui soovite arvutada 10% 200 -st, tüüp “10” kalkulaatoris.

5. samm: vajutage võrdset nuppu (=)

Pärast algväärtuse sisestamist, sümboli protsendi ja soovitud protsenti, vajutage kalkulaatorile võrdset nuppu (=). See põhjustab kalkulaatori tulemuse arvutamise ja kuvamise.

6. samm: jälgige tulemust

Nüüd pange tähele kalkulaatoris kuvatavat tulemust. See tähistab algväärtuse arvutatud protsenti. Eelmises näites oleks tulemus “20”, kuna 10% 200 -st on võrdne 20 -ga.

valmis! Nüüd teate, kuidas arvutada oma mobiiltelefoni kalkulaatoris protsenti. See on väga kasulik funktsioon, mis aitab teid igapäevaelu erinevates olukordades.

Ärge unustage alati kontrollida oma kalkulaatori sätteid, kuna need võivad teie mobiilimudeli järgi erineda. Kui teil on küsimusi, lugege oma seadme käsiraamatut või otsige oma mudeli konkreetseid juhiseid.

Loodame, et see ajaveeb on olnud kasulik ja et saate oma mobiilikalkulaatori funktsioone maksimaalselt ära kasutada. Kui teil on küsimusi või ettepanekuid, jätke kommentaar allpool. Kuni järgmise korrani!

Scroll to Top