Kuidas anime käsi tõmmata

Kuidas anime käsi joonistada

Käte joonistamine võib olla paljudele kunstnikele väljakutse, eriti kui tegemist on anime käte joonistamisel. Väikese praktika ja mõnede kasulike näpunäidetega saate anime -käte realistliku ja väljendusrikka viisil joonistada.

1. samm: uurige käte anatoomiat

Enne kui hakkate anime käsi joonistama, on oluline mõista käte põhilist anatoomiat. Uurige luude, lihaste ja vuukide struktuuri, et teil oleks joonise jaoks kindel alus.

2. samm: alustage põhikujudega

Kujundusprotsessi hõlbustamiseks alustage põhikujudega. Joonistage sõrmede jaoks ristkülik ja jooned. See aitab kindlaks teha käe elementide proportsiooni ja õige positsiooni.

3. samm: lisage üksikasjad

Kui teil on põhikujud, alustage üksikasjade lisamist. Jälgige sõrmede, liigeste ja nahapüügide kuju. Pidage meeles, et anime kätel on tegelike kätega võrreldes tavaliselt pikemad ja õhemad sõrmed.

4. samm: esile tõsta anime omadused

Anime puudutuse andmiseks oma kätele saate teatud funktsioone liialdada. Näiteks võite rõhutada sõrmeotste, muutes need nurgelisemaks ja määratletuks. Lisaks saate kolmemõõtmelise efekti loomiseks lisada varje ja esiletõstmisi.

5. samm: harjutage regulaarselt

Anime käte joonistamine nõuab regulaarset harjutamist. Veetke iga päev kätekujunduse harjutamiseks. Uuringu abistamiseks leiate viiteid anime kätelt Internetis või kunstiraamatutest.

Järeldus

Anime käte joonistamine võib olla keeruline, kuid kannatlikkuse ja praktilise abil saate oma oskusi parandada. Ärge unustage uurida käte anatoomiat, alustage põhikujudega, lisage üksikasjad ja tõstke esile anime omadused. Aja jooksul saab teist meister anime käte joonistamisel.

Scroll to Top