Kuidas alla laadida SoundCloud Music

Kuidas alla laadida SoundCloud Music

SoundCloud on muusika voogesituse platvorm, mis võimaldab kasutajatel avastada ja jagada sõltumatute artistide lugusid. Ehkki SoundCloud on peamiselt voogesitusteenus, soovivad paljud inimesed alla laadida SoundCloud Musicu, et kuulata võrguühenduseta või lisada oma isiklikke raamatukogusid. Selles blogis näitame teile, kuidas SoundCloud Music hõlpsalt ja kiiresti alla laadida.

1. samm: leidke muusikat, mida soovite alla laadida

Esiteks peate leidma muusika, mida soovite SoundCloudis alla laadida. SoundCloud Research Barilt saate otsida muusika, artisti või soo järgi. Uute laulude avastamiseks saate uurida ka esitusloendeid ja kunstnike profiile.

2. samm: kopeerige muusikalink

Pärast laulu leidmist, mille soovite alla laadida, õige -klõpsake laulu pealkirja ja valige “Copy Link”. See kopeerib muusikalinki ülekandealale.

3. samm: juurdepääs SoundCloudi allalaadimissaidile

Nüüd peate juurde pääsema SoundCloudi allalaadimissaidile. Saadaval on mitmeid võimalusi, näiteks SoundCloud Download, SoundCloudmp3. Lihtsalt otsige oma lemmik otsingumootorilt “SoundCloud Download” ja valige usaldusväärne sait.

4. samm: kleepige muusika link ja laadige alla

Liimige allalaadimissaidil SoundCloudi allalaadimissaidil muusikalink, mille varem kopeerisite näidatud tekstikasti. Seejärel klõpsake muusika allalaadimisprotsessi alustamiseks nuppu allalaadimisnupul. Sõltuvalt valitud saidist võib teil olla võimalus valida soovitud failivorming (MP3, WAV jne).

5. samm: salvestage oma seadmesse muusika

Pärast allalaadimist leiate oma seadme allalaadimiskaustast alla laaditud muusika. Sealt saate muusikat üle kanda oma lemmikmuusikamängijale või muule soovitud seadmele.

Nüüd teate, kuidas SoundCloud Music alla laadida! Ärge unustage austada autoriõigust ja kasutada muusikat ainult isiklikuks kasutamiseks. Nautige oma uut laulukollektsiooni, mis on alla laaditud SoundCloudist!

Scroll to Top