Kuidas alla laadida mobiiltelefoni Minecraftis mobiiltelefoni 2022

Kuidas modifikatsioonide allalaadimist mobiiltelefonis 2022

Minecraft on üks populaarsemaid mänge maailmas ja selle üks põhjusi on modifikatsioonide kaudu isikupärastamise võimalus. Modifikatsioonid on mängijate tehtud modifikatsioonid, mis lisavad mängu uusi funktsioone, esemeid ja funktsioone. Kui olete Minecrafti mängija ja soovite teada saada, kuidas modifikatsioone 2022. aastal alla laadida, on see artikkel teile.

1. samm: kontrollige oma Minecrafti versiooni

Enne modifikatsioonide allalaadimise alustamist on oluline kontrollida oma Minecrafti versiooni. Modifikatsioonid on mõeldud konkreetsete mängude versioonide jaoks, nii et veenduge, et allalaaditav mod ühilduks teie Minecrafti versiooniga.

2. samm: laadige alla modide rakendus

Saadaval on mitu rakendust, mis hõlbustavad Minecraftile modifikatsioonide allalaadimist ja installimist. Mõned kõige populaarsemad rakendused hõlmavad “BlockLauncher” ja “MCPE Master”. Otsige oma mobiilirakenduste poodi nende nimede järgi ja laadige alla teie valitud rakendus.

3. samm: leidke ja laadige alla modifikatsioonid

Nüüd, kui teil on installitud modifikatsioonirakendus, on aeg leida soovitud modifikatsioonid. On mitu veebikogukonda, kus mängijad jagavad oma modifikatsioone, näiteks “Minecrafti foorum” ja “Planet Minecraft”. Sirvige neid kogukondi ja leidke modifikatsioonid, mis teid kõige rohkem huvitavad.

4. samm: installige modid

Pärast modifikatsioonide allalaadimist avage varem installitud rakendus MODS. Üldiselt on neil rakendustel suvand “impord” või “install” modifikatsioonid. Valige see suvand ja liikuge kausta, kuhu salvestasite modifikatsioonid. Valige modifikatsioonid, mille soovite installida, ja oodake installimisprotsessi lõpuleviimist.

5. samm: avage Minecraft ja nautige modifikatsiooni

Nüüd, kui modifikatsioonid on installitud, avage oma mobiiltelefonile minecraft. Mängu avaekraanil peaksite nägema võimalust modifikatsioonide aktiveerimiseks. Valige see suvand ja taaskäivitage mäng. Modifikatsioonid on nüüd teie Minecrafti maailmas kasutamiseks saadaval.

Oluline on meeles pidada, et mitte kõik modifikatsioonid ei ühildu mobiilseadmetega, nii et kontrollige enne modi allalaadimist ja installimist alati ühilduvust. Samuti olge tundmatutest allikatest modifikatsioonide allalaadimisel ettevaatlik, kuna need võivad sisaldada pahavara või olla teie seadmega kokkusobimatud.

Nüüd, kui teate, kuidas alla laadida mobiiltelefoni Minecraftil 2022. aastal, kasutage võimalust uurida uusi võimalusi ja kohandada oma mängukogemust veelgi. Lõbutsege!

Scroll to Top