Kuidas alla laadida Minecraft 1.1 20

Kuidas alla laadida Minecraft 1.1 20

Minecraft on üks populaarsemaid mänge maailmas, kus on miljonid mängijad kogu planeedil. Kui soovite alla laadida Minecrafti versiooni 1.1 20, jõudisite õigesse kohta! Selles artiklis näitame teile samm -sammult mängu oma seadme allalaadimiseks ja installimiseks.

1. samm: pääseda Minecrafti ametlikule veebisaidile

Minecrafti allalaadimiseks peate pääsema ametliku mängu veebisaidile. Avage oma brauser eelistatavalt ja kirjutage aadressiribale “Minecraft.net”. Veebisaidile juurdepääsu saamiseks vajutage sisestusklahvi.

2. samm: looge konto

Enne mängu allalaadimist peate looma Minecrafti veebisaidil konto. Registreerimisprotsessi alustamiseks klõpsake nuppu “Registreeri” või “Loo konto”. Täitke taotletud teave, näiteks kasutajanimi, parool ja e -posti aadress. Esitage kindlasti kehtiv e -posti aadress, kuna peate oma konto kinnitama.

3. samm: osta mäng

Pärast konto loomist peate mängu ostma. Klõpsake nuppu “Osta Minecraft” või “Osta Minecraft”, et suunata ostulehele. Valige mängu versioon, mida soovite osta, ja järgige makse tegemiseks juhiseid. Pärast makse kinnitust saate mängu allalaadimiseks e -kirja.

4. samm: laadige alla Minecraft

Külastage oma e -posti ja otsige allalaadimislingi abil Minecrafti teadet. Klõpsake lingil ja oodake allalaadimise lõpuleviimist. Sõltuvalt teie Interneti -ühenduse kiirusest võib protsess võtta mõni minut.

5. samm: installige mäng

Pärast allalaadimist leidke oma seadmes Minecrafti installifail. Installimisprotsessi käivitamiseks klõpsake kaks korda faili. Mängu installimise lõpuleviimiseks järgige ekraanil olevaid juhiseid.

6. samm: käivitage Minecraft

Pärast installimise lõpuleviimist saate alustada Minecrafti. Klõpsake oma töölaua ikoonil või otsige rakenduse menüüst Minecrafti. Mängu avamisel logige oma kontoga sisse ja alustage Minecrafti hämmastava maailma 1.1 20!

Nüüd, kui teate, kuidas alla laadida Minecraft 1.1 20, lõbutsege ja uurige kõiki võimalusi, mida mäng pakub. Ärge unustage alati kontrollida, kas teie seade vastab minimaalsetele mängunõuetele, et tagada sujuv ja sujuv mängukogemus.

Scroll to Top