Kuidas alla laadida Instagrami profiilifoto

Kuidas alla laadida Instagrami profiili foto

Instagram on tänapäeval üks populaarsemaid sotsiaalseid võrgustikke ja sageli puutume kokku profiilifotodega, mida tahaksime alla laadida. Kuid rakendus ei paku nende piltide allalaadimiseks otsest võimalust. Kuid ärge muretsege, selles artiklis õpetame teile, kuidas alla laadida Instagrami kasutaja profiilifoto.

1. samm: juurdepääs kasutajaprofiilile

Alustuseks peate juurde pääsema kasutajaprofiilile, mille fotot soovite alla laadida. Selleks avage rakendus Instagrami ja otsige otsinguribalt kasutajanime. Klõpsake otsingutulemuste õigel profiilil.

2. samm: avage profiilifoto

Kasutajaprofiilis näete mitu fotot, kuid see, mis meid huvitab, on profiilifoto. Klõpsake profiili fotol, et see täisekraanil avada.

3. samm: kopeerige foto link

Nüüd, kui profiilfoto on täisekraanil avatud, peate tema lingi kopeerima. Selleks klõpsake ekraani paremas ülanurgas kolm punkti ja valige suvand “Kopeeri link”.

4. samm: juurdepääs Instagrami foto allalaadimissaidile

On mitu saiti, mis võimaldavad teil Instagrami fotosid alla laadida, isegi kui te pole konto omanik. Avage oma brauser eelistatavalt ja pääsege juurde ühele neist saitidest. Mõned populaarsed näited on Instadp.io, Instaoffline.net ja Insadownloader.co.

5. samm: kleepige link ja laadige alla

Allalaaditaval allalaadimissaidil leiate välja foto lingi kleepimiseks. Liimige varem kopeeritud link ja klõpsake nuppu allalaadimisnupul. Siis genereerib sait fotofaili ja teeb selle allalaadimiseks kättesaadavaks nupu.

ja valmis! Nüüd teate, kuidas alla laadida Instagrami kasutaja profiilifoto. Ärge unustage nende piltide kasutamisel alati austada inimeste autoriõigust ja privaatsust.

Loodame, et see artikkel on olnud teile kasulik. Kui teil on küsimusi või ettepanekuid, jätke kommentaar allpool. Kuni järgmise korrani!

Scroll to Top