Kui tere hommikust on inglise keeles

Kuidas sa räägid tere hommikust inglise keeles?

Kui õpite inglise keelt, on üks esimesi asju, mida soovite teada, kuidas kedagi viisakalt tervitada. Ja üks levinumaid vastavuse vorme on öelda “Tere hommikust”. Aga kuidas sa seda inglise keeles ütled?

Vastus on lihtne: “Tere hommikust”. See on enim kasutatud väljend, et soovida head päeva inglise keeles. Oluline on meeles pidada, et vastavus varieerub vastavalt päevaperioodile. Nii et hommikul peaksite ütlema “tere hommikust”.

Veel üks levinud väljend, et hommikul kedagi tervitada, on “hommik”. See vorm on mitteametlikum ja seda saab kasutada juhuslikumates olukordades.

Muud hommikul tervitusviisid

Lisaks “Tere hommikust” ja “Hommikust” on ka muid võimalusi, kuidas kedagi hommikul inglise keeles tervitada. Mõned neist hõlmavad:

  • “Hommiku tipus teile” – iiri väljend, mis tähendab “teie jaoks parimat teie jaoks”. See on rahulikum viis kedagi tervitada.
  • “tõus ja sära” – väljend, mis tähendab “tõstmist ja sära”. Seda kasutatakse selleks, et julgustada kedagi ärkama ja päeva energiaga alustama.
  • “Hea päev” – formaalsem väljend, mida saab kasutada terve päeva, kuid sobib ka hommikul kellegi tervitamiseks.

Järeldus

Nüüd teate, kui “tere hommikust” öeldakse inglise keeles. Ärge unustage kasutada hommikul “Tere hommikust” ja “hommikut” mitteametlikumates olukordades. Lisaks võite proovida muid väljendeid, näiteks “teile hommikust ülaosa” ja “Rise ja Shine”. Oluline on tervitada inimesi viisakalt ja sõbralikult.

Loodan, et see ajaveeb oli teile kasulik. Kui teil on küsimusi või soovite õppida rohkem väljendeid inglise keeles, jätke kommentaar allpool. Kuni järgmise korrani!

Scroll to Top