Chérie tähendus

chérie tähendus: sõnastiku ajaveeb

mida on “chérie tähendab”?

“Chérie tähendus” on prantsuse väljend, mille saab tõlkida portugali keelde kui “kallist tähendust”. See on fraas, mida saab kasutada kellelegi armastavaks viitamiseks, nagu südamlik hüüdnimi.

Kuidas “chérie tähendab” töötab?

See toimib prantsuse keeles armastava väljenduse vormina. Seda kasutatakse tavaliselt lähedase, näiteks romantilise partneri või partneri viitamiseks.

Kuidas teha ja harjutada “chérie tähendust”?

teha ja harjutada “chérie tähendust”, kasutage lihtsalt seda väljendit prantsuse keeles, et viidata kellelegi armastavalt. Saab kasutada igapäevastes vestlustes või erilise hüüdnimena kellegi lähedale.

Kust leida “Chérie tähendust”?

Leiate “Chérie tähendus” prantsuse raamatutest, veebipõhistest sõnaraamatutest, tõlkesaitidest ja vestlustest prantsuse keelt kõnelevate inimestega.

tähendus “chérie tähendus”

“Chérie tähenduse” tähendus on portugali keeles “kallis” või “armastatud”. See on prantsuse keeles armastav väljend.

Kui palju “chérie tähendab” maksab?

“Chérie tähendus” ei ole konkreetseid kulusid, kuna see on keeleline väljend. Selle tähenduse kasutamise või mõistmise eest ei ole vaja maksta.

Mis on parim “Chérie tähendus”?

“Tähendab chérie” pole “paremat” tähendust, kuna see on lihtne väljend, millel on üks tähendus. Selle kasutamine sõltub inimeste kontekstist ja suhetest.

selgitus teemal “Chérie tähendus”

“Chérie tähendus” on prantsuse väljend, mis tähendab portugali keeles “kallis” või “armastatud”. See on armastav viis kellelegi viitamiseks.

Kus uurida “chérie tähendust”

Võite uurida prantsuse kursustel, keeleraamatutel, keeleõppe saitidel ja põliselanike prantsuse õpetajate või esinejate abiga.

nägemine ja seletus Piibli järgi teemal “Chérie tähendab”

Piibel ei viita otsest “Chérie tähendusele”, kuna see on prantsuse keeles väljend. Seetõttu pole piiblis selle avaldise kohta konkreetset vaadet.

nägemine ja seletus spirismile “chérie tähendus”

Spirlismismil pole konkreetset vaadet “tähendada chérie”, kuna see on keeleline väljendus ja see ei ole otseselt seotud spirismi õpetustega.

nägemine ja seletus Taroti, numeroloogia, horoskoobi ja märgide järgi “chérie tähendus”

tarot, numeroloogia, horoskoop ja sildid ei oma konkreetset vaadet “chérie tähendus”, kuna see on keeleline väljend ja see pole nende tavadega otseselt seotud.

nägemine ja seletus Candomblé ja Umbanda sõnul “chérie tähendus”

Candomblé ja Umbanda puudub konkreetne vaade “Chérie tähendusele”, kuna see on keeleline väljend ja see pole nende religioonidega otseselt seotud.

nägemine ja seletus vaimsuse järgi “chérie tähendus”

Vaimsusel pole konkreetset vaadet “Chérie tähendus”, kuna see on keeleline väljend ja see pole otseselt seotud vaimsete tavadega.

Lõplik ajaveebi järeldus teemal “Chérie tähendus”

Lühidalt öeldes on “Chérie tähendus” prantsuse väljend, mis tähendab portugali keeles “kallis” või “armastatud”. See on armastav viis kellelegi viitamiseks. Sellel ei ole konkreetset vaadet erinevates valdkondades, näiteks religioon, spiritism, tarot, numeroloogia, horoskoop, sildid, candomblé, umbanda või vaimsus. See on prantsuse keeles lihtne ja laialt kasutatav väljend.

Scroll to Top